Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat szeretnék venni,...

Törpenyulat szeretnék venni, már kiválasztottam a fajtát, a felszereléseket is, nem tudnátok valami jó tenyészetet ajánlani?

Figyelt kérdés
Kettőt szeretnék, csak nem tudom milyen neműeket tanácsos venni egymás mellé. Olvasgattam már utána, de mindenhol mást írnak.

2013. máj. 10. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak egyet tarts, mert kicsinek még jól megvannak együtt, de felnőttként könnyen lehet, hogy csak a baj lesz velük, és külön kell majd őket tartani.
2013. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy eggyel kéne kezdenem :)
2013. máj. 10. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Jó tenyészet és itt részletesen le is van írva hogy hány nyuszit ajánlatos tartani és milyen párosításban:)

2013. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a jollyjumpert, hunny-bunnyt, makkocskát tudnám ajánlani:) és elsőre lehet, hogy tényleg elég lenne egy nyuszi..
2013. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2013. máj. 10. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg elég lesz egy nyuszi is elsőre, eleinte örülni fogsz ha kicsit lepihen és lesz egy kis nyugtod:D. Ha ketten vannak ketten is tudnak rosszalkodni :).
2013. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is először csak eggyel kezdj:).


Én is azoktól a tenyésztőktől venném, akiket ajánlottak az előző válaszolók. Egyébként meg nagyon nézz utána, ahonnan veszed, az enyém is úgynevezett "tenyésztőtől" van és most reménykedem erőteljesen, hogy nem lesz foghibás, mert nagyon úgy néz ki, van egy kis fajtakeveredése...

2013. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2013. máj. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!