Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy hörcsögöm aki recseg...

Van egy hörcsögöm aki recseg vagy befut a csőbe ha ki akarom venni mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
A hörcsög benne él a csőben és ha kijön és meg akarom fogni befut a csőbe és ki se jön vagy elkezd ilyen recsegő hangot adni. De már február 16.-a óta megvan és azóta csinálja ezt mióta elválasztottam a nősténytől akiknek pici hörcsögei lettek. Mit tegyek ellene?

2013. máj. 10. 22:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
csak nem hörcsögpapa?
2013. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de:D
2013. máj. 10. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:
szegény nagyon fél
2013. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de mitől tőlem vagy csak hirtelen jött neki ez az elválasztás?
2013. máj. 11. 09:07
 5/11 A kérdező kommentje:
és mit tegyek az ellen hogy ne féljen mert ha azt a recsegő hangot adja ki akkor én ijedek meg és félek tőle (xD) hogy megharap
2013. máj. 11. 09:09
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
ne vedd ki, retteg tőled
2013. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de ugy vad lesz
2013. máj. 11. 14:57
 8/11 anonim válasza:
37%

Ez teljesen természetes jelenség a frissen beszerzett hörcsögöknél.

Kiszakítottad a megszokott környezetéből, még fél tőled és bizalmatlan irántad.


Kézhez kell szoktatni, és akkor rövidesen megnyugszik és elfogad téged.


Erre az a legjobb módszer, hogy igenis akarata ellenére vedd ki az odújából, akármennyire is recseg/sivít/prüszköl, és csak tartsd a tenyeredben.


Ha nagyon ki akar ugrani a kezedből, rakjad vissza a ketrecébe.


Személy szerint nekem a második alkalommal ahogy kivettem a sajátomat a ketrecéből, már nem pattogott és nem vicsorgott, még simogatni is tudtam, zavartalanul.


Beletelhet ugyan egy pár napba, de ahogy megbékél veled, már azt csinálsz vele, amit akarsz :)

(de azért csak ésszel!)

2013. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az utolsó válaszolónak :D .
2013. máj. 13. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Már a legelején meg kellett volna szelídíteni, mert így vad marad. :/ Szegény a leírásod alapján retteg Tőled. :(
2013. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!