Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csak nekem felos a horcsogom?

Csak nekem felos a horcsogom?

Figyelt kérdés
Most ert ide a vihar nagy szellel es amint meghallotta a redonyt csapodni mar elkezdett rohanni, zihalt es most is hallom, hogy futkos, amikor dorren egyet az eg. Megrazza magat es elbujik vagy a hazaba vagy a kereke alatt osszegombolyodik es dulongel nyitott szemmel elore-hatra. Ez nilekem uj mert most csinal ilyet eloszor amiota viharosabb az ido. Normalis ez?Mit tegyek hogy ne feljen? (bocsi az ekezetekert es, ha zavaros de telefonrol vagyok) Komoly valaszokat szeretnek! Nagyon vad amugy, sosem engedi kezbe venni magat, pedig mar mindent megprobaltam.. :/

2013. máj. 10. 23:15
 1/4 anonim válasza:
honnan szerezted a hörcsögöt és mennyi idősen vetted mert ha nem foglalkoznak vele könnyen lehet ilyen vad.
2013. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg tedd valami csendesebb helyre és finoman kell bánni vele
2013. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Karácsonyra kaptam apukámtól. Roborovszki törpehöri, mindig kézből eszik, de azt már nem engedi, hogy megfogjam, pedig nagyon óvatos vagyok. Ha alulról közelítek is inkább megharap és elfut, mintsem odajön és belemászik a kezembe (mint a másik hörim). Elvittem a fürdőszobába, az az egyetlen hely, ami nyugis, ott már nem félt.
2013. máj. 11. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
a roborovszik az mindig ilyen lesz, meg valszeg a ziéd retardált és génhibás
2013. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!