Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 4 hetes dzsungáriai...

Van egy 4 hetes dzsungáriai törpehörcsögöm, és eléggé duci (szerintem). Hogyan fogyaszthatnám le valahogy? (Most 24 g-os, és 1 hete van nálam. )

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mókuskereke van? Azt képes egy éjszakán át tekerni. Kaját is csak annyit adj neki, amit egy nap elfogyaszt, ne engedd be spajzolni :)

Tegyél be neki minél több mászókát és akadályt, a szökés reményében sokat fog és kitartóan mászkálni rájuk, persze figyelj rá, hogy ne sikerüljön neki :)

Tehát: A kaja adagjára figyelj oda és minél többet rohangáljon, mászkáljon. A kekszes finom falatokat most tedd tiltólistára egy darabig.

2013. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen tápot adsz neki, de az enyémek nem esznek sokat. szerintem az a bajuk, hogy hamar elfogy a kedvencük, a napraforgó, és utána majd megeszik a többit is. Legyen előtte friss gyümölcs, kis adag széna, és kis házikó, mókuskerék. A házikóra is szeretnek mászkálni. Én a napokban a ketrecekbe tettem egy bio almafaágat. Imádják rágni, és élvezettel egyensúlyoznak rajta.
2013. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, van bent neki kerék. Nagyjából egy kiskanálnyi kaját szoktam neki adni, amit 2 naponta kicserélek. Az lehet, h a zabpehelytől hízott el egy kicsit? Mert úgy szoktattam kézhez, hogy azt raktam a tenyerembe, meg néha csak úgy is adtam neki pár darabot :S Amúgy ennyi idősen milyen nehéznek kell lennie?
2013. máj. 11. 15:05
 4/4 A kérdező kommentje:
így akartam írni: a kaját 1-2 naponta cserélem
2013. máj. 11. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!