Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit szóltok ehhez a ketrechez?

Mit szóltok ehhez a ketrechez?

Figyelt kérdés

Házi készítésű darab, ma reggel lett kész. Még lehet, hogy odébb lesz költöztetve egy kicsit, és próbálok boltolni egy kifutót hozzá. Egyébként 100x60x40.

[link]


2013. máj. 12. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked nagyobb kéne.
2013. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mégis mi másért akarok hozzá kifutót?
2013. máj. 12. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugye be van oltva a nyuszi?
2013. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Be, megkapta mindet.
2013. máj. 12. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
azt nem látod hogy egy vagy két nyuszi van benne, de a lényegen nem változtat, hogy igen szerezz hozzá kifutót :) az én nyuszómnak is kb ekkore a ketrec területe de ő egész nap a lakásban lófrál :) hétvégén egész nap kintvan, hétközbe pedig amíg haza nem érek :) csak vigyázz hogy ne legyen kint felügyelet nélkül, nagyon könnyen kiássa megát a kertből és akkor volt egy nyuszid :/
2013. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy nyúl van csak.

Még elég kicsi voltam, mikor az egyik nyulunk gyöngyvirágot evett...úgyhogy mindig kint vagyok vele, mikor kiengedem, nehogy valamit berágjon.

2013. máj. 12. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg házilag csináltad?:)Szuper!
2013. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Édesapámé az érdem, én csak a segédmunkás voltam :)
2013. máj. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!