Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A görényem visszaszokott a...

Dina- kérdése:

A görényem visszaszokott a harapdálásra . Nem tudom miért?! Lehet amiért ivartalanítottam? (hím) meg sétánál is "bevadul" de az csak játéknak veszem. (fogócska) de utánna nem lehet vele bírni. Szóval mit is csináljak, hogy ne harapdáljon?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nálam ugyan ezt csinálta a fiú göri ivartalanítás utáni 1 hónapban. Utána meg szó szerint szerelmes lett a lábamba, állandóan követett, dörgölőzött hozzá, nyalogatta, makogott neki. Megzavarták a hormonjai, főleg így tavasszal. Szerintem a tiédnél is ez lehet a helyzet. Pár hónap alatt elmúlik majd, addig meg használd a lefogós, grabancrázós módszert ha harapdál.
2013. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1,5 éves ! Rendben megfogadom köszi szépen!
2013. máj. 14. 07:53
 3/6 A kérdező kommentje:
2013. máj. 14. 08:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon édes :) Enyém is bézs színű, de már nincs ilyen szép maci alakja, mert lefogyott így tavasszal.
2013. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt egy időszak mikor fogyott emeltem az adagját...imádta ! Meg nála úgy müködik hogy plussz adagot kap hogyha este felkel egyen mert különben hiszti van..
2013. máj. 15. 08:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van kamaszkorában és olyankor szinte mindent elfelejt a harapdálásról úgy lehet leszoktatni ,hogy ha megharap akkor egy kis pofont adj neki(tényleg kicsit de azért érezze ,hogy ez büntetés)és mond neki jó hangosan,hogyNEM aztán dugd a szája elé az ujjad és ha újra megharap megint kis pofon és ezt addig ismételd amíg elnem fordítja a fejét az ujjadtól
2013. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!