Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora szállító ketrecet...

Mekkora szállító ketrecet vegyek egy aranyhörcsögnek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék rá sokat költeni, max 5000Ft-ot. Olyat keresek, ami olyan mint egy normális ketrec, szóval van benne emelet, mókuskerék, csak legyen rajta fogantyú, hogy könnyen tudjam majd vinni. Max egy hétig lenne benne, és sokat lenne kiengedve.

Ezeket találtam, ezek jók szerintetek?

[link]

[link]

Ha találtok ezeknél jobbat, lécci küldjétek el.



2013. máj. 13. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első jobb lenne szerintem, nagyobb a helye. :)

Én csak drágábbat tudok, de abban én tartom is a törpém. :)

2013. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsögnek mindkettő túl kicsi, még egy napra is. Mennyit engednéd ki? Ha napi max. 5-6 órát lenne benne, csak alvásra, akkor jó lesz.

Ekkora kis valamiben szegény megkergül, nincs semmire helye, ha egy hétig napi 20 órákat egy ilyenben kell töltenie, ne csodálkozz, ha vad lesz. Van olyan hörcsög, aki harapással reagál az ilyesmikre, de ha szelíd marad, akkor is szenvedni fog benne.

Megjegyzem, hogy az ekkora "ketreceket" rövid utakra találták ki, pl. az állatorvosig meg vissza, és az állatvédelmi törvény gerinces állatot csak ideiglenes tartásra engedélyez 50 literes hely alatt. (ezek a ketrecek 35 literesek)

2013. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!