Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a tengerimalacom...

Mi baja lehet a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Szegény csont sovány, pedig nem éheztetjük. Anya ma hozzáért, erre feldőlt és néha nehézkesen bír csak menni, olyan 4-5 éves lehet. Anya azt mondja, öreg, ezért sovány, én meg mondom neki, hogy nem az a probléma. Az üvegnek befelé fordul és úgy összekuporodik. Most meg, mikor feldőlt, első mondata: el fog pusztulni.. Mondtam neki, hogy vigyük el állatorvoshoz, de azt mondja nem tudja elvinni, mert nincsen rá pénze. Mit csinálhatnék? Nyugodtan leszólhattok, nem tudok mit csinálni, de kérlek, adjatok valami jó tanácsot! Mi okozhatta ezt nála?
2013. máj. 14. 22:28
 1/7 anonim válasza:
Beteg. Egy 4-5 éves tengerimalac még nem öreg, inkább középkorú. Orvoshoz kell vinni. Ha nem tudjátok kifizetni, akkor minek vállaltatok malacot? Előrelátóbbnak kellene lenni...
2013. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudsz így vele semmit sem csinálni, nem tudsz neki segíteni.

Mondd meg Anyukádnak, hogy egy ilyen kisállatnak az ellátása csak néhány ezer forint, nem kell horribilis összegekre gondolni, nem több 10000 forint. És ha nem viszitek el, akkor el fog sajnos pusztulni a malacka.

2013. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire nincs pénzetek de pl egy általános kivizsgálás nincs több 5000-nél így legalább tudnátok hogy mi lehet a baja és azt is meg tudja mondani hogy mennyibe kerülne kb a gyógyítása :/ én 45ezret hagytam ott a nyuszim miatt a dokinál, de nagyon jófej volt mert később már csak a gyógyszert kellett kifizetnem, tályogja volt és az első felnyitás tisztítást felszámolta de utána még 3szor megcsinálta és akkor már csak az altatót meg az antibiotikumot kellett fizetnem, de most már jólvan a kis nyuszókám :)

[link]

ezt találtam itt hátha okosabb leszel ha még nem olvasgattad volna :/ remélem meggyógyul a cocid :(

2013. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

még itt is vannak cocis topikok

2013. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát terráriumban van.

Milyen gyakran takarítod?

2013. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel etetitek? A nagyon egyoldalú, tápértékben szegény kajáktól is lehet gyenge, sovány.
2013. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyedül van, depressziós, terráriumban rossz neki, kevés a helye, meg fog dögleni, ha nem változtatsz
2013. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!