Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Működik a nyulaknál az emlőre...

Működik a nyulaknál az emlőre rakás dolog? Ma hajnalban születtek kisnyuszik és nem látom hogy szopiznának, ha rárakom az emlőire fognak továbbra is vagy minden nap nekem kell?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Dagadt a pocijuk?

Ha igen, ne aggódj!

Az anya nyúl általában napi 1x eteti a kicsiket!

2013. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudj meg a kérdésem miatt, csak az őszinte kíváncsiság vezet: mégis miért szaporítasz úgy nyulakat, hogy fogalmad sincs a kicsik táplálásáról?
2013. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Azt kell mondjam, az előzőnek igaza van, nem ártott volna alap dolgoknak utána nézni. Például, hogy az anyanyúl naponta csak egyszer szoptat. Úgyhogy ne piszkáld őket, mert annak nagyon nem lesz jó vége!
2013. máj. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudtam hogy naponta egyszer szoptat és magamnak akartam a kicsiket. Csak azért mondtam mert ez már a második ellèse és az elso. Sem sikerult jol... Most sem tépett szőrt én szedtem a hasárol.Az emlős módszerrol kérdeztem egyébként
2013. máj. 17. 07:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne ellesd többet azt az anya nyulat, alkalmatlan anyának.

Mennyi idős egyébként?

2013. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Max. 2 éves. Megprobáltam ezt az jo ha alszanak egymáshoz bujtak előtte pedig mozogtak egymáson keresztul másztak.Picit azt hiszem cuppogott is közben a pici és az anya nyuszi meg nagyon pici kis nyögést hallatott?
2013. máj. 17. 17:36
 7/7 A kérdező kommentje:

Most már meglehet állapitani tapintás nélkül az emlők helyzetét és picit piros a legvéguk de csak icipicit. A picik bőre egészen kisimult elvileg ha holnap reggelig egy sem pusztul el akkorsikerült szopizniuk.

Szerintetek tényleg szopiztak?

2013. máj. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!