Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe nyuszinknak mi lehet a...

Naita51 kérdése:

Törpe nyuszinknak mi lehet a baja nehezen veszi a levegőt az orrán alig bírja inkább a száján veszi, trüszköl étvágytalan de azért eszik már mikor hozzá nyulunk lehet érezni a gerincét Kérem segítsenek mit tegyünk?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
a miénkben kullancs volt, hiába vettük észre rögtön..azt mondják, még a szúnyogcsípés okoz ilyet, a gerincét én is éreztem, amit addig soha! Az én nufikám alig evett...remélem nálatok jóra fordul a helyzet!! Bocsi, tanácsot nem tudok adni, az én mufikám meghalt mielőtt doki kiért volna :-(
2013. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Vagy felsőlégúti betegsége van arra a trisulmix hatásos, ez egy antibiotikum vagy megcsípte a szúnyog arra pedig kell a mixomatózis elleni vakcina!
2013. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz kell vinni!
2013. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a nyuszóval? Kiderült, mi volt a baj? Meggyógyult? Remélem.
2013. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!