Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az igaz, hogy a nyúl pározhat...

Az igaz, hogy a nyúl pározhat a patkánnyal?

Figyelt kérdés
Szeretnék kis nyulakat tartani de azt mondták,hogy ha a patkány bejut mellé akkor ugyan úgy össze bújnak mintha egy másik nyulat tennék be hozzá.Szerintem inkább megöli.De ha megnő akkor tényleg megtörténhet ilyesmi?
2013. máj. 17. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg párosodnának, akkor sem lenne semmi, mivel genetikailag messze vannak egymástól, a nyúl a nyulak rendjébe, míg a patkány a rágcsálók rendjébe tartozik. Együtt tartásnál az a probléma lép fel, hogy a nyulak nagyon erősek, így egy rosszul elsült ugrással súlyosan megsebesíthetik a másik állatot, jelen esetben a patkányt.


"Vad" patkány a kis nyuszikat bánthatja, a nagyobbaknál már inkább a kajára megy. Mindenképpen úgy kell kialakítani a helyüket, hogy ne tudjanak bejutni hozzájuk, néhány betegséget is képesek átadni.

2013. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én de a párom megvan győződve róla,hogy nem szabad.Még a goooglen is rákeresett képekre,hogy el hitesse velem.Meg őszerinte a barátjának ilyesmi történt és két fejű nyuszi született.
2013. máj. 17. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. A párodnak meg adj a kezébe egy hetedikes biológiakönyvet...
2013. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a macskaval hallottam ...regi hülye vicc...
2013. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!