Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A csincsillám meg kergült. Miért?

A csincsillám meg kergült. Miért?

Figyelt kérdés
Volt egy magányos hím Csincsillám majd később vettem hozzá egy párt de a nőstényem szülés után elharapta a hím torkát. Most vettem hozzá két hónappal ezelőtt egy hímet egy másikat és nem tudom összeszoktatni őket. A nőstényem teljesen agresszív lett és minden más élőlénytől tartózkodik vagy agresszívan viselkedik, támad. Mitől lehet ez?
2013. máj. 17. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
csincsilla.hu, itt a fórumon mindent tudnak. Én csak mezei csincsillás vagyok. Összeszoktatáshoz annyit, hogy cserélgesd a homokjukat, hogy szokják egymás szagát, úgy tedd le a két ketrecet, hogy tudjanak szemezni, de ne érjék el egymást, mert annak pár ujjacska láthatja kárát. Az előzmények miatt írom, hogy írj fel a fórumra, a nőstény nagyon furcsa, mert a csincsillák együtt szokták nevelni a kölyköket, az apa normális esetben nem jelent fenyegetést rájuk az sem lehet, hogy őket védte a mama csini.
2013. máj. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!