Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fogkoptatót adhatok a...

Milyen fogkoptatót adhatok a hörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Általában szárazkenyeret szoktam adni neki de nem tudom hogy ez megfelel-e. Ti mit szoktatok neki adni?

2013. máj. 17. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem szabad kenyeret adni sehogy. Legjobb a faág. De arra figyelj, hogy az utóbbi pár évben nem volt-e permetezve.
2013. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 degesz ***** válasza:
100%
Állatkereskedésben kapható vmilyen mésztartalmú koptató, de a mieink nem nagyon szerették. Viszont, ha betettem egy WC papír gurigát (persze papír nélkül) akkor azt imádták bújóhelynek is, de előbb-utóbb az egészet leforgácsolták, és közben koptatták a fogukat.
2013. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges fogkoptatót venni nekik! Nekem a 6 év alatt a 40 hörcsögből talán 1 használta. :D A száraz kenyér és a háztartási keksz a legjobb. De tegyél be egy vastagabb faágat, meg WC papír gurigát (ettől még a karma is kopik) is, így tud válogatni, hogy melyiket szereti a legjobban. :)
2013. máj. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
WC papír guriga is mindig van bent :) köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 18. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni hörcsögöknek fogkoptatót, az jó nekik! Akkor tehetsz be nekik száraz kenyeret vagy gyümölcsfaágat.
2013. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!