Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS Mi a a baja a törpenyuszim...

SOS Mi a a baja a törpenyuszimnak? Elfáradt?

Figyelt kérdés
Előbb kiengedtem az oroszlánfejű 7 hetes törpenyuszimat, és sokat szaladgált meg ugrált, de most lefeküdt és nagyon zihál!

2013. máj. 18. 17:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Most már mindegy, mire kiírtam a kérdést már megint boldogan ugrál és rendesen veszi a levegőt:))
2013. máj. 18. 17:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Elfáradt és melege van,szerintem.Tegyél be neki egy jégakut egy dobozban.
2013. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak kimelegedett. Figyelj arra, hogy legyen neki friss vize vagy adj neki valami finom zöldséget, hogy pótolhassa a folyadékot :-)
2013. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok utolsó, 7 hetes nyuszinak adjon zöldséget...
2013. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hol él a nyuszika de sztem még nincs elég meleg ahoz hogy jégesplacakot vagy ilyesmit tegyél mellé, csak megfázik, ha ugrándozol te is kifáradsz, szusszansz egyet és mész tovább "futkározni" :)
2013. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem-nem, 3 hónapos koráig nem kaphat zöldségeket, de a szénát és a nyúltápot imádja:))

Amúgy nektek milyen nyuszitok van?:)

2013. máj. 19. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
rossz :D amúgy elég lusta nyuszika de a lassú odaosonó rosszaságokra mindig ráfanyarodik :) egyébként kosorró lógófülű kisherceg :)
2013. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:))
2013. máj. 19. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!