Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baja a nyuszimnak?

Mi lehet a baja a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
Egy olyan másfél hete a nyuszim nagyon sokat tüsszög. Az egyik szeme is egy kicsit csipás, de ezenkívül semmi baja sincsen, eszik, iszik rendesen, ugyanolyan kis virgonc, ugrál jobbra-balra, meg olvastam, hogyha egy nyuszi hempereg, az azt jelenti, hogy jól érzi magát, na ő hemperegni is nagyon sokat szokott. :) Nem tudom, hogy mit csináljak vele, állatorvoshoz is leghamarabb csak kedden tudom vinni, nincs valami "házi módszer" erre, vagy ez teljesen normális dolog? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2013. máj. 18. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen szénát adsz neki?
2013. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami nagyon poros lehet. Ez lehet a széna, de akár a levegő is (főleg, ha belvárosban élsz). A szénát érdemes megrázogatni, mielőtt odaadod. A szellőztetést meg este old meg, és gyakran takaríts!
2013. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Fressnapf-ban szoktam neki szénát venni, Panzi Rodent Réti Széna a neve.

Igen, belvárosban élek, szóval ez is közrejátszhat, egyébként naponta szoktam takarítani, és köszönöm szépen a válaszokat! :)

2013. máj. 19. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!