Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet egy törpenyusziról?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy törpenyuszit, de mivel panel lakásba lakunk anyukám nem akar belemenni. Apukám még megengedné mivel keveset van itthon de anya nem. Anya azért tiltakozik mert büdös és hullajtja a szőrét és ő utálja ha szőr van a lakásban. Hiába jártatom a szám, hogy takarítok és gondozom sehogy sem enyhül. Segítsetek légyszíves.
2013. máj. 21. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha ivartalanítod és veszel furminátort akkor ezek a problémák nem lépnek fel, és ne duplagénes vagy oroszlánfejűt válassz mert azoknak hosszabb a szőre, nekem kosorrúm van de nem tudtam az első vedlésénél beszerezni furminátort, most trimmerem van, majdnem ugyan olyan és olcsóbb, de a fekete cuccaim mint tiszta szőr, szerencsére 3 db van de akkor is :D alomnak pelletet kell használni és naponta leszedni róle a kakit ha még az egész wc-t nem is takarítod ki így maximum a széna illata lesz bent a szobádba vagy ahol tartanátok
2013. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,de én inkább meggyőzni nem tudom őket.
2013. máj. 21. 15:54
 3/17 anonim ***** válasza:
de ha ezeket vázolnád nekik akkor lehet megengednék .. az hogy hogy győzd meg a szüleidet senki nem fogja a szádba adni azt csak te tudod hogy mire hogy reagálnak stb mi itt csak okot tudunk adni arra hogy legyen nyuszid és tudod nekik mondani hogy sok nyuszitartó ezt meg azt mondta és hogy nem büdös meg nem lesz tiszta szőr minden .. nem tudom mit vársz még :/
2013. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
most vetettem fel anyunak.:( azt mondta szőrős és semmilyen állat nem jön ide. nagyon szomorú vagyok.:|
2013. máj. 21. 16:21
 5/17 anonim ***** válasza:
Kopasz tengeri malac/patkány?? O.o (Kopasz nyúl van?? O.o)
2013. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek nagyon csúnyák.:s mindenképpen kötődöm a szőrös állathoz csak anya nem.:s
2013. máj. 21. 16:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Jah értem.. :/
2013. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

sajnos anya is ilyen volt, sosem lehetett semmilyen állatom, de elváltak a szüleim és így hogy apával maradtam lehetett nyuszim de mióta anya kertesházba lakik hozzászokott a szőrhöz és megmeri simizni a nyuszikámat, meg tesóm kutyáját :)

nem tudom hány éves vagy de lehet hogy nem a szőr az indok lehet nem lát téged elég felelősségteljesnek ahhoz hogy legyen állatod :/

2013. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
13 vagyok.:| lehet ez baj mert egyszer volt 1 teknősöm imádtam de soha nem nyúltam hozzá mert nagyon féltem tőle ezért mindig anya gondozta.:s már nem tudom, hogy mit csináljak rettenetesen érzem magam kisállat nélkül.:C
2013. máj. 21. 16:49
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor nagyon valószínű, egy nyuszival sokkal de sokkal többet kell foglalkozni naponta több órát, és ki kell engedni futkározni, nálunk panelba egész délutántól estig kintvan amíg nem megyek aludni, és anyud nem hiszem hogy gondozni szeretné helyetted, szerintem először próbálkozz egy hörivel, az nem olyan szőrhullató és legalább látná hogy tényleg gondozod, illetve te látod hogy mégsem tudnál elég időt szánni a nyuszikára a későbbiekben :)
2013. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!