Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörényemmel baj van?

A vadászgörényemmel baj van?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja minden nap azt veszem észre, hogy a saját vizeletét issza fel, pedig van tiszta víz neki benn. A másik görcimnél ilyent még nem tapasztaltam. kérlek ha valaki tud erről valamit, hogy mért csinálhatja az írjon ! KÖSZNÖM!

2013. máj. 21. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel, nekem a nyuszim szokta néha a pisijét visszanyalogatni én arra gondoltam azért mert el akarja tüntetni mert tudja hogy rosszat csinál mert olyankor olyan sunnyogó feje van :)
2013. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ásványianyag hiány.
2013. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából sok teória létezik, de senki sem tudja biztosan, mi lehet ennek a viselkedésnek az oka. Van, akik azt mondják, ez egyfajta territoriális viselkedés, van, aki azt mondja, az oka az unalom, vagy ásványianyag hiányt próbál pótolni (pl a vizeletben lévő só).

Azonban lehet súlyosabb betegség is a háttérben: mellékvese megbetegedése, és veseelégtelenség is állhat ennek a hátterében.

Viszont a legtöbb esetben teljesen egészségesek ezek az állatok (a rajtuk elvégzett vizsgálatok alapján).

Én azt mondom, menj el egy állatorvoshoz, és kérj legalább egy vérvizsgálatot, hogy kiderüljön, van-e valami baja.

2013. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!