Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam most magányos?...

A nyulam most magányos? Tegyek mellé egy lány nyuszit? De félek h megöli majd a piciket a kannyulam?

Figyelt kérdés
Van egy nyulam(fiú) aki" már két éve velem van. Vannak rendes nyulaink is. Télen bent volta többinél, de kb. 2 hete kivettem. egyedül van,viszont csináltam neki egy kis ólat ahova este bezárom, meg van egy kicsi kifutó. Szerintem jól érzi magát! Rakjak mellé egy lány" nyuszit?? és ha az mellette van akk mikor eljön az ellés" ideje akk a kannyulam" megfogja ölni a piciket?

2013. máj. 23. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakd össze találomra más nyuszikkal, ez már szaporítás. A nyuszik nem vágynak úgy társra, ha eleget foglalkozol vele, nem lesz magányos.
2013. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem! Sokat foglalkozok vele! De mikor mellérakok egy nyulat(lányt) akk olyan boldognak látszik. Jobbra,balrea ugrál meg felugrik és mindent lepisil". Ha mellérakok egyet akkor a kisnyulakat megfogja ölni???
2013. máj. 24. 06:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem magányos, a nyúl egyedül szeret lenni
2013. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
és igen le fogja a kisnyulak mészárolni mint a huzat
2013. máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De sokam aztmondják h nem öli meg!
2013. máj. 26. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nagy eséllyel megöli, kérlek ne kísérletezzz
2013. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De, ha valamiért mégse enné meg, nagy eséllyel génhibás nyuszik születhetnek, akik vagy hamar meghalnak maguktól vagy egész életükben betegesek lesznek..remélem ezt Te sem akarod.
2013. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jó oké! csak olyan boldognak látszott mikor mellé raktam egyet! Pedig naponta kb 2 órát vagyok vele. Szóval nem tudtam...lehet h csak az ösztönből csinálja" nem pedig azért mert boldog!
2013. máj. 27. 16:47
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
Vágd le, van belőle egy jó ebéd, és minusz egy csomó gond.
2013. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Dehogy vágom! Én imádom Őt!!!!!!!!!!"""
2013. jún. 9. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!