Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nincs kisdegum? (már 4...

Miért nincs kisdegum? (már 4 évesek és még nem történt semmi. )

Figyelt kérdés
s.o.s.
2013. máj. 23. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy meddők vagy azonos neműek, én nem győztem szétválasztani őket mert folyamatosan születtek volna a kicsik.
2013. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy 1. írta...

Vagy benézték és egyneműek a deguk...

Vagy meddő a leányzó. (A meddőség, vetélés elég gyakori tünete különböző betegségeknek, én megmérném a súlyát. És ha 200 gramm alatt van 4 évesen, akkor megnézetném egy profi rágcsálós dokival... Ebben a korban 260 - 300 grammosak a tenyészállatok.)

Vagy ha makk egészséges, akkor simán nem jön be neki a pasi... A degulányok néha meglepően erkölcsösek, meg kell hódítani a szívüket ahhoz, hogy elcsábuljanak, és néha évekig kéretik magukat. :D (Ha ez a helyzet, akkor 21 naponta naphosszat zokognia kéne a szerelmes hímnek...)


Ha egészségi probléma áll a háttérben, és meggyógyítják a lánydegudat, akkor viszont sajnos golyótlanítanod is kell a hímet, mert egy 4 éves lánydegut befedeztetni, nem életbiztosítás. 3 éves kor után, nagyon megnő a szülés kockázata, és 1 éves koráig túl kellett volna esnie az első szülésen. A lényeg, hogy ha most venné fel, akkor nagyon profin kéne a vemhességét támogatnod, etetéssel, tápszerrel, és az ellésnél legyél otthon, kocsikulcs a kezedben, mert ha elakadnak a kölykök, akkor pár órád van eljutni egy rágcsáló sebészhez...

Esetleg ha megírod a súlyukat, meg hogy mivel etetsz, az is segíthet a hiba keresésben.

2013. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Szinte biztos, hogy egyneműek, és ez nagyon jól is van így.
2013. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Yoyo-val etetem őket súlyukat nem tudom de majd megmérem és kiírom.
2013. máj. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!