Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögöt miben lehet...

Aranyhörcsögöt miben lehet szállítani?

Figyelt kérdés
Vonattal fogok utazni és jön velem a hörcsög is, mert nem tudja senki se vállalni. Mekkora méretűt vegyek, amiben kényelmesen elfér? Még nem tudom pontosan, mikor megyünk, de egy hétre, az biztos. Ott majd kiengedem sokszor, lesz egy kis elkülönített része, abban futkoshat. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. máj. 25. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Dunsztos üveg. Egyébként egy hét nem nagy idő. Mi is volt, hogy elutaztunk hat napra. Tettem be egy jó nagy tál magot, ott volt az itatója, kapott egy egész almát, és vígan elvolt.
2013. máj. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne,ne,neee!Egy hét az sok idő.Enny időre nem szabad otthon hagyni!3nap még belefér,de 1 hét...


Talán a ketrecbe is elvihetnéd,ha nem túl nagy.

2013. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dunsztos üvegben vonaton..., nem lenne túl szerencsés.. Hőgutát kapna szegény, az biztos. Egy kisebb szállító boxot, ha tudsz venni, vagy esetleg kölcsönkérni valakitől egy hétre?
2013. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dunsztos üvegbe biztos nem tartom egy hétig. A ketrece 58*38*26 cm, nehéz lenne szállítani:( Ezt találtam, ez jó lenne: [link]

Szerintetek?

2013. máj. 25. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez nagyon jò!:D
2013. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!