Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet, hogy reggelre elpusztul...

Lehet, hogy reggelre elpusztul a hörim?

Figyelt kérdés
Ma kiraktam a hörcsöglabdába futni és épp a helyére akartam visszavinni, amikor a labdának a rátekerhető zára meglazult és leesett a kezemből a labda. Akkor azt hittem elpusztult, mert fölfordult és nem mozgott. Majd megböktem egy kicsit és akkor fölébredt. Most visszatettem a helyére és tud menni, de nem olyan gyorsan és nem olyan aktívan, mint előtte... Segítsetek!! Lesz valami baja vagy talán el is pusztulhat????????? Lécci gyorsan írjatok!!!!

2013. máj. 25. 21:25
 1/9 anonim válasza:
2013. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valszeg meg fog dögleni, kinyírtad...

Mondjuk egy orvos többet tudna mondani

2013. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az enyém az emeletről esett le , 2 órán át volt egy dobozban, mozdulatlanul.Amikor bele akartam tenni a gödörbe magához tért, az óta semmi baja.
2013. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enyémek is estek le kezemből,és máig élnek:D
2013. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem a kezemből esett ki, hanem még benne volt szegény a labdában... De azért köszönöm a biztatást:)) Már futott kicsit a kerékben, de még mindig csak kúszik, mintsem megy.
2013. máj. 25. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor valszeg sokkot kapott
2013. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Enyém egyszer az emeletről esett le, 3 métert. Elvittem az orvoshoz, mert tényleg rosszul volt, az orvos azt mondta meg fog halni, de hétvégén bent tartotta, kapott gyógyszereket és jobban lett. Utána még fél évet élt.
2013. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megdöglött?
2013. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem a mai napig jól van:)) és köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 3. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!