Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek a Lili...

Mi a véleményetek a Lili tengerimalac tápról?

Figyelt kérdés

[link]


Itt vannak amikre gondolok.



#tengerimalac #táp #lili táp
2013. máj. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki használja dicséri, de nagyon körülményes a beszerzése.

Ha vidéki vagy, akkor felteszik Pesten a buszra, te meg várd a buszt, ahol laksz. Hozzánk például nem jár közvetlen busz Bp-ről, nem is tudok rendelni.

2013. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem postázzák? :o Mert még nem hívtam fel a telefonszámot, ami meg van adva, de azt hittem, hogy kipostázzák :S
2013. máj. 27. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem postázzák (wtf?!), akkor mondjuk versele laga tápot ajánlok, abból szinte bármelyik megfelelő, nyilván a legjobb a cavia complete, bár annak az ára is elég durva. Én cavia pro-t etetek, semmi gond vele, a malacaim 7 évesek, még mindig egészséges, csillogó szőrük van, stb. Kicsit rosszabb a cavia crispy, de még azt is be merném vállalni végső esetben.
2013. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, próbálkoztunk már Cavia Completével, de sajnos nem szerették :( Crispy-t is adtam már nekik, azt ették, bejött nekik. :) De ez a Lili táp elég jónak tűnik, árban sem rossz, csak tényleg nehéz beszerezni, pláne így, ha tényleg nem postázzák. Megha postázzák is, tuti 1200-1300 Ft körül lenne a pk.
2013. máj. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!