Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vajon miért csinálja ezt?...

Vajon miért csinálja ezt? Valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés

Van egy lány tengerimalackám, aki vemhes, szerintem már lassan ellenie kellene, mondhatni bármelyik pillanatban megszülethetnek a kicsik.

És mostanában azt csinálja hogy elkezd lefelé túrni a forgácsban, kis gödröket csinál, néha még a kis gödrében is alszik, ilyenkor nagyon édes, csak nem tudom hogy ez mire utalhat, illetve mit jelez ezzel, vagy egyszerűen csak ez az újabb hóbortja?


Normális válaszokat szeretnék, aki csak veszekedni, vagy kioktatni szeretne az ne is írjon!

Köszönöm!


2013. máj. 28. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy keresi már a helyet hogy hova szüljön :P Vagy fájásai vannak, és próbál úgy elhelyezkedni, hogy ne fájjon :/
2013. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! remélem nincs semmi baja, gondolkodtam már állatorvoson is, de igazából ezen kívül semmi más furcsa dolgot nem vettem észre rajta, eszik iszik rendesen, virgonckodik is
2013. máj. 28. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Kapar egy mini fészket, ahova majd szülhet. Nyilván a ketrec alja gátolja benne, hogy igazán kiáshasson magának egy kis gödröt hozzá, valószínűleg semmi baja.
2013. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!