Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti szoktátok fürdetni a...

Ti szoktátok fürdetni a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy? mikor? mivel?

2013. máj. 29. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nincs malacom, de amíg volt én akkor fürdettem amikor a körmét is vágtam, és akkor is csak a hasát. Utána olvastam, hogy kell-e fürdetni egyáltalán, de ellentétes válaszokat találtam, így köztes utat választottam.
2013. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és csak tiszta vízzel, 5 percet pancsikolt és annyi.
2013. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi házi zsírszappannal szoktuk megfürdetni :)
2013. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen szoktam. Tudom, hogy van kifejezetten tengerimalacoknak készült sampon is talán, de én ilyen extra sensitiv baba samponnal szoktam. Olyan jó puha lesz utána a szőrük. Évente kb. 1-szer. :) Akkor is inkább nyáron, mikor jó meleg van.
2013. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen néha.Van 3 is.Fél évben egyszer vagy egy évben 1x megszoktam őket sima emberi samponnal és balzsammal mivel hosszúszőrüek, de állatsamponnal is megfürdetheted.Amúgy ha egyedül tartod nem boldog jobb ha tudod!!!
2013. máj. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még soha nem fürdettem, de ha fürdetném, akkor fürdőhomokot vennék neki, olyasmit, amit a csincsillák használnak. Majd ő maga megfürdik.
2013. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!