Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Olyan kis vékonyka a nyuszim,...

Olyan kis vékonyka a nyuszim, hizlaljam?

Figyelt kérdés

Sose volt olyan masszív nyuszi, mint pl a barátnőmé.

A gerincén mintha csak bőr lenne, tisztán lehet érezni az egészet, meg olyan kis vékonynak tűnik az egész nyúl.. Pedig 1,8 kg.


Szerintetek adjak neki több tápot, zöldséget? Csak akkor meg nem szénázik semmit :( 1 évig szenvedtem azzal, hogy semmi szénát nem evett, most pont eszik, csak vékony..


2013. máj. 30. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy nyúlnak vékonynak kell lennie. Ha nem tudod teljesen érezni a gerincét akkor nagyon el van hízva.
2013. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De neki olyan, mintha semmi hús nem lenne ott, vagy egy kis zsír.. Csak a bőr :(
2013. máj. 30. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
az én nyuszim 2 kiló és ez már kicsit elhízottnak számít, sztem ők nem hátra híznak hanem pocira :) nem adj neki sztem több tápot meg az is lehet hogy más fajta nyuszi mint a barátnődé :)
2013. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!