Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma kaptam 2 tengerimalacot....

Susogosmacko kérdése:

Ma kaptam 2 tengerimalacot. Hogyan szelidítsem meg őket?

Figyelt kérdés
Vettem nekik itatót,tápot meg ilyen pogácsát,van bent nekik alma de állnak egy sarokba és néznek. Beszélek hozzájuk de semmi. MIT CSINÁLJAK?

2013. máj. 31. 19:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Majd pár hét múlva megenyhülnek. Beszélj hozzájuk sokat a ketrecen kívülről, és etesd őket kézből, ha elveszik. De a ketrecbe ne nyúlj be.


UI: A susogós mackók egy szar.

2013. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Oké,és nemérdekel
2013. máj. 31. 22:10
 3/22 anonim ***** válasza:

milyen pogácsa?

nem csoda, hogy félnek, hiszen teljesen idegen környezetbe kerültek, idegen hangok, szagok veszik őket körül. a lényeg a türelem! beszélj hozzájuk sokat, néha-néha nyúlj be hozzájuk, add kézből a magot vagy a zöldségeket. néhány nap múlva már fognak érdeklődni, nagyon kíváncsiak tudnak lenni ha legyőzik a félelmüket. kell egy kis idő mire megszokják a család ritumusát, a zajokat, szagokat. :) ajánlom ezt az oldalt és a hozzátartozó fórumot, mindenben segít: [link]

sok boldogságto hozzájuk! :)

2013. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát magokból van és ilyen kör alakú. Köszi
2013. jún. 1. 13:58
 5/22 anonim ***** válasza:
szóval nasi? Sokan mondják, hogy nem szabad bedőlni az áruházban kapható kisállat nasiknak. Sokszor bajt okoznak, mert a gyártók legtöbbször nem ügyelnek a kisállatok igényeire, és olyanokat is tartalmaznak ezek a mézes rudak ami nem való nekik. Kényeztesd őket egy kis szelet gyülömccsel, vagy friss fűvel a kertből, imádni fogják! :)
2013. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Már adtam nekik almát és uborkát. Füvet inkább nem adok mert kutyák vannak a kertben.
2013. jún. 1. 15:11
 7/22 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed, csak olyan henyről szabad ahol nem járnak kutyák/macskák, és távol van az utaktól. :)
2013. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen,nem akarok nekik ártani!!! Inkább adok nekik ubit,almát. Nem isznak,ugyhogy jó lesz.
2013. jún. 1. 21:25
 9/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek és milyen neműek?
2013. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

[link]

de isznak!

2013. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!