Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek lehet csipkebogyó...

A hörcsögnek lehet csipkebogyót adni?

Figyelt kérdés
a falunkban van egy állat eledel bolt és csipkebogyót találtam hörcsöggel az elején de nincs oda írva hogy hörcsög kaja vagy valami..szóval azért megkérdezem! előre is köszönöm a válaszokat

2013. jún. 1. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a 6 év alatt egyszer sem adtam az enyéimnek, de lehet, hogy jó nekik. Bár én inkább nem kísérletezek...
2013. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

NEM! NEM! ÉS NEM!

A csipkebogyó hatalmas c-vitamin forrás, a paprika mellett egyik legnagyobb!! A hörcsögnek a szervezete előállítja a szükséges c-vitamint, de ha többet kap hamar tönkre megy a veséje!! Így ne adj neki!

2013. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Azt egészen biztosan tengeri malacnak készítik, mert nekik nem állítja elő a szervezete a c-vitamint így nekik sokat kell bevinni a szervezetükbe! :)

2013. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké köszönöm!!!:)
2013. jún. 2. 08:01
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Kérdezd meg a boltban! Ne itt! Ha már egyszer megnézted a boltban akkor ott érdeklődj! :)
2013. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A boltos sokszor nem tudja, hogy mi jó egy állatnak!! Őt csak a pénz érdekli... "Persze vedd csak meg imádják a hörcsögök!!" Aztán megveszed és kikészül szerencsétlen állat veséje.. A legtöbb kisállat kereskedő nem tudja mi a jó az állatnak!!
2013. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Azért általában ott szakemberek dolgoznak, akik tudnak róluk mindent! Legalábbis nálunk így van! Gondolom nem véletlenül csinálnak nekik ilyen kaját! Nem fognak megdögleni tőlük!
2013. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kisállat boltokban lehet kapni. Például :Fressnapf

Az aszalt csipkebogyót, és más aszalt gyümölcsöt próbáld adni neki.

2013. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak mag nélkül lehet neki adni.
2013. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!