Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meglenének-e egymás melet a...

Meglenének-e egymás melet a tengeri malac meg 1 dzsungáriai törpehörcsög?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy külön külön terrárium de ha pl: le teszem öket a földre játszani akor nem menek egymásnak? Válaszotokat elöre is köszönöm
2013. jún. 1. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt nem elhet tudni ojan mint a kutya macska, nálunk pl együt alszik a kutya és a macska másnál emg szétszedik egymást. probáld ki szoktatgasd egymáshoz öket
2013. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 unbelieveable ***** válasza:
nálam inkább a hörcsög ment neki a malacnak :DDD
2013. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két külön fajta, nem szeretik egymást, a hörcsögök meg területvédők, szóval ne tedd egybe más állatokkal a földön sem inkább.
2013. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne rakd össze őket! Teljesen más a viselkedésük, az életmódjuk, csak baj lenne belőle!
2013. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, magyarázni felesleges
2013. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 1. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát,nem tudom...Nekem például a tengerimalacaim elkezték kergetni szegémy kis cicámat:D Gyáva macsek:)
2013. jún. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!