Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap halt meg meg a hörcsögö...

Szalay Mátyás kérdése:

Tegnap halt meg meg a hörcsögöm és kaphatnék törpesünt de nem tudom hogy úgy szeretném-e mint a kis hörcsögöm ezt aki nagyon hiányzik szerintettek vegyek egy törpesünit vagy még ne?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a sünit is úgy szeretném e mint a hörcsögöt aki borzasztóan hiányzik és most szerintetek vegyek sünit? Vagy ne?
2013. jún. 2. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a hörcsögöd:( szerintem vegyél nyugodtan egy sünit! Enyhíteni fogja a bánatod és könnyebb lesz túl lenni a hörid halálán..
2013. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vegyél egy sünit - lehet, hogy az első egy-két hét picit döcögős lesz, össze kell vele szokni, mások az igényei is, de int a legtöbb kisállat,remekül értenek hozzá, hogyan lopják be magukat a szívedbe :)

Nálunk anyukám ellenezte a törpenyulat, nincs az az isten, hogy a házba nyúl kerüljön, ki van zárva, stb., mióta megvan, minden nap arra kelek, hogy anya reggel hoz a kertből valami zöldet neki, répaszárat, stb... :) Pedig elsősorban én foglalkozom a kis bestiával.

2013. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan.Bár én azt nem értem hogyha a hörid ennyire/nagyon hiányzik akkor miért nem veszel "még 1" hörit?(Aki tetszik és szimpi lesz.)
2013. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
vegyél
2013. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!