Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszis kérdés, szerintetek...

Nyuszis kérdés, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Holnap utazunk el mamámhoz és a nyuszikám is jön velünk de ott csak az udvaron, betonon tud futkározni, de a karmai elég nagyok már kéne vinnem dokihoz de holnapig már nincs időm, itthon esetleg ollóval, csipesszel vagy fogókon van aza drótvágó rész azzal megpróbáljam levágni vagy ink hagyjam, félek hogy ahogy fut a betonon feltörik neki :/ aggódom érte meg szidom a hülye fejem hogy erről megfeledkeztem :(
2013. jún. 4. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Sima ollóval is nekiállhatsz. Lényeg, hogy a vérereket ne bántsd és rézsútosan vágj.
2013. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerencsére félig fehér nyuszi így azt tökéletesen látom, és akkor gondolom alulról kifelé rézsútosan, szóval első vagy második - [link] :D
2013. jún. 4. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
A bal oldali kép alapján dolgozz.
2013. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak egy nyúl, ennyire ne lihegd túl
2013. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
max neked csak egy nyúl :)
2013. jún. 4. 19:06
 6/9 A kérdező kommentje:
egyébként köszi akkor megterrorizálom szegénykét :)
2013. jún. 4. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csipesszel vágom, de simán vágható ollóval is, a lényeg, hogy mindig ráhagyással dolgozz - tehát egy kis részt számolj rá arra, ahol erek vannak, mert akkor nem fogsz belevágni akkor se, ha beleránt (az enyém pl. rendszeresen veri a feszkót és visít, mintha épp agyonverném minimum - nem kell neki elhinni, amíg nem vérzik, addig nem is érzi, ugyanolyan, mintha a te körmöd vagy hajad vágnák!), vagy megpróbálja kitépni magát a kezedből. Ha határozott vagy vele, kicsit nyugodtabb lesz - illetve én így vettem észre, mikor anyukám segít, ő mindig ráparáz, hogy most mi lesz, olyankor a nyuszi is mindig jobban ficereg és hisztizik. :)
2013. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én körömcsipesszel szoktam neki levágni, szerencsére az enyém fehér körmű, jól látszanak az erek, de egyébként is inkább csak kevesebbet vágok. Közben nem árt, ha valaki segít, nekem a húgom(akit imád a nyúl)szokott átjönni, és extázisba simogatja, én meg közben lecsípem a karmait, észre se veszi:)
2013. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi nektek is, igazából ollóval nem sikerült mert csak törte ez egészet így nekiestem csipesszel csak sajna a hátsó karmok nem fértek bele így csak a hegyét tudtam levágni :) majd lehet beszerzek egy nagyobb csipeszt vagy néztem hogy neki való olló és nem is olyan vészes az ára :D nekem apa segített meg ő is el tudja már "kábítani

" így tényleg gyorsan ment csak eddig féltem hogy mi lesz h levágom a fél lábát :DD mégegyszer köszi mindenkinek :))

2013. jún. 5. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!