Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért tombol egész éjjel a...

Miért tombol egész éjjel a törpenyulunk?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves körüli fiú nyuszink,ami újabban jóformán egész éjjel tombol a ketrecében. négy hónapja él velünk, de ezt csak mostanában kezdte el. Ráadásul rászokott a harapdálásra/csipkelődésre is. Nap közben sokat van szabadon, ilyenkor felmegy az ágyra vagy bebújik a fiam játékosszekrényébe,és "rendet rak",addig pakol,amíg csinál magának egy üres sarkot, ahol aztán kiterül. Viszont ha bezárom,abban a pillanatban tépni kezdi a ketrecet. Nappal még hagyján,de éjjel borzasztó idegesítő. Unatkozik? Mit tudok vele csinálni? Màr kitelepítettem a fürdőszobába éjjelre szegényt...
2013. jún. 8. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp de lehet mukodii: tegyetek neki be faagat (legjobb a fuzfa de szinte barmilyen gyumifa v. Mogyorobokor ag is megteszi. Azzal elszorakoztatja magat egeszseges is neki es a foga is kopik. :-) a mi nyulunk imadja foleg a fuzfa es mogyoro kerget :-)
2013. jún. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ilyeszd meg egy rókával
2013. jún. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ivartalanítani kéne!
2013. jún. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ivarérett lesz/lett a drága :)

Ennyi idősen az enyém is tombolt, ketrecestől kiraktam az előszobába, ott megszeppent és csendben volt.

Ivartalanítás sokat segítene a helyzeten!

2013. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Heréltesd ki, szaporodni akar
2013. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás és sajnos ezért nem ajánlott abba a szobába elhelyezni,ahol valaki aludni akar. Nagyrészt éjszaka aktív egy nyúl, szerintem sosem tud teljesen alkalmazkodni az emberi életritmushoz.
2013. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az ivartalanítás már eldöntött dolog, már amikor hozzánk került megegyeztünk hogy megtörténik. ( a kutyánk is herélve lett, mert van mellette egy szuka, kiskutyát meg nem szeretnék) Csak nem gondoltam hogy ilyen hamar sort kell rá keríteni.
2013. jún. 8. 23:54
 8/9 anonim válasza:
Biztos metálzene-fan:)
2013. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azt még az életben nem hallott :)))

Vukon, Micimackón, Kockásfülü nyúlon, és egyéb nyalánkságokon nőtt fel, mert a gyerekszobába lett betelepítve...

2013. jún. 13. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!