Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszit lehet közvetlen eső...

A nyuszit lehet közvetlen eső után sétáltatni füves területen?

Figyelt kérdés
Van egy 2 hónapos törpenyuszim és igaz hogy nyár van mégis minden nap esik az eső és én már nagyon szeretném megsétáltatni.Az értelmes válaszokat előre is köszönöm,a hülyeségre pedig ez a válaszom:NO COMMENT!

#Törpenyuszisétáltatása
2013. jún. 11. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem lehet.

de szárazban is csak akkor, ha megvannak az oltásai.

2013. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de miért nem?
2013. jún. 11. 15:12
 3/12 A kérdező kommentje:
így nem hiszem el ha nem indoklod!!
2013. jún. 11. 15:12
 4/12 A kérdező kommentje:
légyszi segítsetek!!!??
2013. jún. 11. 16:58
 5/12 eperke20 ***** válasza:
Megeszi a vizes füvet és felpuffad, aztán elhullik. Oltás nélkül meg azért nem, mert itt van az a sok szúnyog.
2013. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Nekem van egy 4 hónapos törpe nyuszim. :) Szombaton kivittem a vizes fűbe ugrándozni és semmi baja nem volt és nem is lett. Nem szereti ha a lába vizes és ha ki is viszed a vizes fűbe akkor kevés ideig és töröld meg a lábát amint beértetek. Csak úgy ugrándozni fog a fűbe... :) Tetszeni fog neki biztos.

És hülyeségnek tartom azt, hogy nem lehet kivinni oltatlan nyuszit a szabadba. Én nem oltattam be... sőt ellene vagyok az oltásnak. Vigyázni kell tényleg, hogy ne csípje meg szúnyog,de eddig nem volt vele probléma. Késő délután és este ne vidd ki, mert akkor jön elő a legtöbb szúnyog és ne veszítsd szem elől nehogy megcsípje. Vigyázni kell rá és akkor nem lesz gond. :) Ma már ne vidd ki... inkább holnap délelőtt. És vigyázz hogy nagyon melegre se vidd, nehogy hőgutát kapjon.

Jó nyuszisétáltatást! :)

2013. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

a vizes fűtől felpuffad, oltatlanul meg ha megcsípi egy szúnyog belehal, vagy csak szimplán összeszed valami kórokozót.


utolsó, te meg csak ellenezd az oltást, remélem te sem vagy semmi ellen beoltva.

2013. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Butaság az, hogy minden szúnyog csípéstől meghal. Egyébként az én nyuszim panel lakásban van tartva. Szúnyoghálóval együtt. Kétlem, hogy bármi baja is lesz. Főleg,hogy az előző nyuszim 8,5 évesen halt meg és ő sem volt beoltva. Oroszlánfejű törpe nyuszikról van szó.

:) De megértem a te véleményed is...ezáltal nem nagyon szeretnék vitát nyitni az ellentétes nézőpontunkról.

2013. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 eperke20 ***** válasza:
Attól mert te ilyen gondatlanul tartod a nyulaid, még nem kéne másnak a hülye ötleteid átadni. Kiviszi megeszi a vizes füvet, aztán az lesz a következő kérdés, hogy mi baja a nyúlnak?!
2013. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hűűhaa... gondatlan gazdi lettem, azért mert 8,5 évet élt a kis nyuszim oltatlanul és úgy, hogy ki mertem vinni a vizes fűbe... :D Tényleg egy utolsó kis szemét állatkínzó ember lehetek. :D De komolyan... :D

Egyébként ha oda van figyelve a szerencsétlen állatra, hogy ne egye meg a vizes füvet akkor nem eszi meg. Egyébként az enyém például nem is szereti a nyers füvet, csak a száraz szénát. Nem olyan buta jószág, hogy amitől beteg azt megeszi és addig eszi amíg meg nem hal. Egyszer megvett egy pitypangot és még él a nyuszim!!! Semmi baja nem lett tőle... és mivel rossz íze volt és nem tetszett neki azóta nem evett meg egyet se. :D

Na mindeeegy... :) Gondatlan gazdiként inkább befogom a számat... Talán bölcsebb is maradok, ha nem válaszolok többet. :) Puszi mindenkinek ;) Szép estét!

2013. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!