Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögömnek van egy sarka...

A hörcsögömnek van egy sarka a ketrecben, egy egész kis mélyedés, oda jár vakarózni és tisztálkodni, miért?

Figyelt kérdés

Kakit, és pisit nem találtam ott. Apró atkákat sem találtam, direkt néztem. Másnak is ezt csinálja a törpehörcsöge? (dzsungi) Szobatisztaságra hogyan nevelhetném? Van egy két alagútrendszer wc papír gurigákból. Általában bennük alszik. Reggelente a kakit ki szoktam rázni a kukába. Miért kakil bele? Néha még a tálkájába is belekakál, belepisil.

Ha egy sarokba üríteném neki a kakiját, vajon ott végezné a dolgát?


2013. jún. 12. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
az enyém is a sarokban tisztálkodik de ő a házikójába kakil:) rászoktatni nem tudom hogy csakis oda kakiljon/pisiljen mert ezt ő dönti el és úgy döntött a kis disznó hogy szétszórja mindenhova, de azért megpróbálhatod hogy odaszórod 1helyre... sok sikrert! :D
2013. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Elvileg ha oda rakod amit tojik, akkor előbb utóbb rászokik, hogy oda fosson
2013. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem aranyhörcsögeim vannak (természetesen külön ketrecben) és nekik is van egy megszokott sarkuk ahol tisztálkodni szoktak mindig, ez hörcsögöknél így szokás. :)

Ők egy sarokra járnak pisilni, nem összevissza, tehát megvan a wc sarkuk és mindig oda járnak.

Gondolom a tied még nagyon fiatal lehet ha összevissza pisil, általában a nagyon fiatalok nem azonnal lesznek tiszták, de majd megtanulja vagy rájön. Bár törpehörcsög lehet nem olyan tiszta mint az aranyhörcsög.

2013. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy lepontoztok még egy sarokba fog a hörcsög tojni...
2013. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő dönti el, hogy mit hol csinál, erre nem tudod betanítani.
2013. jún. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen, még eléggé fiatal. :) 7 hetes.
2013. jún. 14. 12:17
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Az én hörcsögeim azok az etetötálba járnak tisztálgodni.

2013. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!