Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a malacom. Vegyek...

Meghalt a malacom. Vegyek másikat?

Figyelt kérdés
Nehezen viselem ,nagyon megszerettem.Nem szeretném helyettesíteni sem,de akkor talán nem gondolnák annyit rá.
2008. jún. 20. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egyet mert nem fogsz rá annyit gondolni,de ha úgy gondolod hogy helyettesíti akkor inkább ne!
2008. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
Vegyél inkább egy pónit.
2008. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Tengerimalacra gondolt nem diisznóra nem kell ide póni.Ha nem akarsz egy másikat akkor vegyél egy nyuszit vagy degut
2008. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom szegényt... megöregedett?

Sztem nem biztos, hogy jó ötletmásikat venni, de mindenki maga tudja, hogy hogyan könnyebb feldolgozni neki a gyászt. Sztem én vennék inkább egy nyuszit, hasonlóan kedves állatka, finom puha, aranyos... és nem keresnéd benne állandóan a malackádat.

De ha te úgy érzed, hogy malac kell újra, akkor vegyél azt, senki nem fog "megszólni" azért, mert magadhoz vettél egy másikat.Vagy kettőt, hogy ne legyen egyedül. Vagy a malacka mellé egy nyuszit :)

Sok szeretetet adj neki, bármit is veszel, hiszen ők megérdemlik :)

És tényleg sajnálom szegényt :(

2008. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár veszel új malacot, akár nem, Őt mindenképpen meg kell gyászolnod. Ez természetes lelki folyamat, így van rendjén. Ha már úgy érzed, jobban vagy, akkor mérlegeld, hogy szeretnél-e másikat vagy nem. A két malacnak úgymond semmi köze egymáshoz, azaz egy újjal nem tudod visszahozni a régit.

Sajnálom a malackádat :-(((

2008. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy kicsit míg feldolgozod malackád elvesztését,utána nyugodtan vehetsz másikat,más színűt hogy ne az elvesztett malackára hasonlítson.

Én is mikor mehalt a malacom eltelt egy bizonyos idő,és vettem egy másikat,mert annyira imádnivalóak és én nagyon szeretem őket,a másik malackát is nagyon lehet szeretni,annyira is mint az elsőt!!!

Vegyél egyet,mert tudom hogy azt szeretnéd,mert hiányzik!!

2008. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél. Nekünk is volt egy , mikor négy éve elpusztult. Először nem akartunk újabbat, de pár hétre rá mégis lett. Kettő. Aztán egyikük két éve elpusztult. Most, két év özvegyélet után kapott új társat egy fiatal malac személyében. Összehasonlíthatatlanul vidámabb lett. Nekik is jobb, ha csapatban élnek, mint a természetben. Ráadásul nem egy költséges hobbi, tehát csak egy döntés kérdése.
2008. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
vegyél krokodilt
2008. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszi.Nem volt öreg,legalábbis az eladó azt mondta 3 hónapos mikor elhoztam,és nálam volt még fél évet.Az első malackám volt és az is bánt hátha válamit rosszul csináltam.Mindíg volt kedvenc állatom,és rossz volt ha meghalt,de komolyan ennyire még semmi nem nőtt a szívemhez mint ez a malac.Úgy döntöttem várok még,aztán nem tudom vegyek-e.Mert mi van ha megint meghal.Nyuszit,degut nem akarok,és pónit se meg krokodilt se.
2008. jún. 23. 11:34
 10/13 anonim ***** válasza:
2 vegyél! A tengeri malac társas lány. Mint a farkas. Jobban érzi magát :) Higy nekem 4 malacom van és mind a négy makk egészséges.
2008. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!