Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam kézhez a...

Hogyan szoktassam kézhez a csincsilláimat?

Figyelt kérdés

Már nem fiatalok(néhány évesek, nem tudom pontosan), szóval tudom, hogy így kicsit nehezebb lesz. Mikor etetem őket és kicsit megsimizem a fejüket azt hagyják, de ha ki akarom venni őket inkább elrohannának és nem akarnak nyugton maradni a kezemben. Az egyik kicsit félősebb is ráadásul harapós. Nem szeretem sűrűn kirakni őket a szobában szaladgálni, mert folyamatosan kakilnak. Ezzel lehet csinálni valamit? Hogy szoktathatom őket újra kézhez? (Egyszer már kézhez szoktak régebben, azóta ez megváltozott)

Köszönöm!



2013. jún. 13. 21:10
 1/2 Nikolett1 ***** válasza:

Szia.

Próbáld meg finomságokkal a kezedbe csalni

2013. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először csak leülszközéjük a futtatásnál és a térdedre raksz valami finomat.Nem biztos,hogy egyből elveszik,de ezt addig csinálod,amíg el nem veszik.Ezt kb.3 napig csinálod,aztán egykicsit nehezebben elérhető helyre rakod,mondjuk a combodra;megint három nap.Aztán a válladra...Fontos,hogy ilyenkor sokat etesd kézből.A nasikat pl nem egy tálba szórod be nekik,hanem a kezedből egyék ki,vagy különben nem kapnak...Nyugi,egyik csini sem a simizést választja,ha egyszer ott a nyitott ketrec ajtó...:D A kakilással nem lehet semmit csinálni,csak a seprűt ajánlom.
2013. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!