Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mandulat lehet adni tengerimal...

Mandulat lehet adni tengerimalacnak nasikent?

Figyelt kérdés
Tobb oldalon olvastam h a salata az nem ajanlott a malacoknak, mert felfujja oket. Ti mivel kenyeztetitek oket?

2013. jún. 15. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenféle hülyeséget összehordanak az interneten...az egyik oldalon káros a saláta,a másik oldalon meg szeretik.Az egyik oldalon meghalnak a krumplitól de az enyéimnek rendszeresen adok már régóta és semmi bajuk.

Adj nekik inkább salátát vagy uborkát,a szilvát is nagyon szeretik.

2013. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szilvát meg akarod ölni őket? az csonthéjas
2013. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mandulát nem tudom. salátát, krumplit, szilvát ne.

de ezek jó nasik:

-szentjánoskenyér

-banánchips

-almachips

-borsószirom


ezeket én a fressnapf-ba veszem.

2013. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mandulat nem szabad!A héjában nagyon-nagyon kis mennyisegben méreg van.Egy emernek csak akkor lesz baja tőle,ha egyhuzamra megeszik egy zsákkal,de egy kisállatnak elég belőle pár szem,hogy meghaljon,vagy legalább is baja legyen.A boltokban lehet kapni hámozottat,azt szabad,nagyon szeretik,de csak nasi!


Salit nyugodtan adhatsz,de keveset,mert felpuffadhat vagy megterhelheti a gyomrát.

2013. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont a salátákat sajnos előszeretettel permetezik elég rendesen. Én szoktam nekik adni, párom mamájának kertjéből, mert tudom, hogy ők tuti nem permetezik :)
2013. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!