Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörit meg lehet tanítani...

Vivien777 kérdése:

A hörit meg lehet tanítani agilitizni?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni ezt a hörimmel.
2013. jún. 15. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Elkezdődött a vakáció....
2013. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Platypus ***** válasza:

Kajával elég jól motiválható jószágok. Tanítani még nem próbáltam, de szerintem egyszerű útvonalakra, csövön átmászásra, ilyesmire simám megtanítható. Talán még jobban is, mint egyes okosabb, de kevésbé falánk állatok.

Mondom ezt úgy, hogy a macskának is sikeresen megtanítottam ezt-azt, pedig reménytelen esetnek tartják.

2013. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha bárki tartós mozgásra bírja a hörcsögét nappal, azt Nobel díjra javaslom. A hörcsög éjszakai állat, nappal húzza a lóbőrt. Amúgy meg mit kell macerálni egy ilyen marhasággal egy apró állatot? Járkáljon a ketrecében, oda lehet neki építeni mindenféle emeletet, csövet, amivel elszórakoztatja magát.....
2013. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy is tanítható hogy még vad?
2013. jún. 15. 21:31
 5/9 Platypus ***** válasza:
Úgy is tanítható, sőt, ez segít jó kapcsolatot kiépíteni vele.
2013. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miért?
2013. júl. 14. 11:35
 7/9 Platypus ***** válasza:
Mert motivációt ad a hörcsögnek, hogy elfogadja a közelséged. A kaja nagy úr, ha mindig a kezedből kapja a finom falatokat, akkor lesz oka arra, hogy elfogadjon. Ha csak ül a ketrecében, és időnként megpróbálsz hozzányúlni, akkor nem sok oka van arra, hogy megszeresse a nemszeretem érintést.
2013. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja értem és csak kajával lehet ezt megtanítani?
2013. júl. 15. 08:04
 9/9 Platypus ***** válasza:
Nem, de kajával 100Xkönnyebb. Ha kitartó vagy és nem erőlteted, hogy kézbe vedd, akkor előbb-utóbb közelebb enged.
2013. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!