Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög vag futóegér?

Törpehörcsög vag futóegér?

Figyelt kérdés

A kitűnő bizonyítványomért szeretnék egy kis rágcsálót.Akváriumban tudnám elhelyezni,ami 45x30centis.

Kérlek segítsetek!

Ja amúgy tudom hogy futóegérből több példányt kell venni!

irnátok gondozási tanácsokat?

Előre is köszönöm!



2013. jún. 15. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez az akva épp hogy elég egy törpehörcsögnek. De jobb lenne ha nagyobb lenne.

(Mindjárt jön egy csomó komi, hogy ne tarts terrában/avkában hörit, mert befülled én meg jövök azzal, hogy helyes takarítás mellett semmi sem fog befülledni és senki sem lesz ammónia gázban...........)

2013. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én két futóegeremnek 70x40-es lakása volt, ami kell is, mert nagy hely kell nekik, a nevükben is benne van, hogy futók. a kis ketrec vagy akvárium kínzás szegényeknek.

ha ilyet akarsz, akkor vegyél nagyobbat.

ellenkező neműeket ne tegyél egy helyre, mert nagyon gyakran szaporodnak.

2013. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez legfeljebb egy törpehörcsögnek elég, a futóegereknek nagyon nagy a mozgásigényük, emiatt nagy hely kell nekik.
2013. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most vettem egy 70x30 asat.Az jó?
2013. jún. 16. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A törpehörcsögnek elég! Nekem is vannak törpehörcsögeim! Rakj az akváriumba WC-papír gurigát,házat,mókuskereket és természetesen forgásot! Én az ételt és az italt tálakba raktam! A höri vízet iszik és höröcsögkaját,almát,uborkát,paradicsomot,paprikát,sárgarépát és még más zöldségeket-gyümölcsöket is eszik :) ! Az akváriumot kb. hetente takarísátok de ez is attól függ h mennyire sokat pisil és kakil! Nappal elég sokat alszik,este pedig fent van! Jó gondozást :)
2013. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köki a válaszokat!

:-) :-) :-)

2013. jún. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!