Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettem egy kisfiú tengerimalac...

Vettem egy kisfiú tengerimalacot a nagy fiú mellé és nem igazán csípik egymást. Ez baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy másfél éves fiú hosszúszőrű tengerimalacom és most vettem hozzá egy kicsit,csak az a gond ,hogy egész végig "berregnek" egymásra meg így sírnak és szagolgatják egymást.Ez baj?Most ismerkedhetnek vagy ilyenkor mi van?
2013. jún. 15. 20:35
 1/6 Nikolett1 ***** válasza:
Ha nem kedvelik egymást akkor ne tartsd együtt mert a nagy meg öli a kisebbet
2013. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát,szerintem már akkor megtették volna,egyébként figyelek rájuk,ha bármit csinálnak ellesznek különítve.
2013. jún. 15. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Le kell játszaniuk egymás közt a hatalmi harcokat...:)
2013. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,én is erre gondoltam,csak a kistesóm már majdnem sírt,hogy bántják egymást :)
2013. jún. 15. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor vetted a kis tengerimalacot? Próbáltad őket összeszoktatni? Pár napig külön ketrecben kell lenniük, de úgy, hogy egymás mellett legyenek és érezzék egymás szagát. Néha megcserélheted a helyüket, 4-5 nap után vedd ki őket és semleges területen (ahol még egyik sem volt) rakd le őket és hagyd hogy ismerkedjenek, ha összeverekednek tedd őket külön még pár napra és ezt addig ismételd amíg meg nem kedvelik egymást. Egy idő után úgyis összebarátkoznak, meg így hogy a másik még kicsi, sokkal könnyebb lesz.
2013. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszi :)
2013. jún. 16. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!