Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok Győrben csuklyáspatk...

Hol tudok Győrben csuklyáspatkányt venni, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

#Győr #pénz #patkány #állatkereskedés #állatkereskedés Győrben
2013. jún. 16. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem egy gyakori fajta.De alkalmanként lehet kapni a Győri állatboltban is,ha nem keress egy tenyésztőt!

Fő a türelem!:-)

2013. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtál. Már csak az érdekel hogy ,ennyibe kerül tenyésztőtöl és a boltban?
2013. jún. 17. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
tenyésztőnél 800-2000 ft, de egészséges, szocializált állatokat kapsz. Kis állatkereskedésekben is ki lehet fogni néha kedves, jóltáplált pateszikat akiket esetleg valaki leadott, mert nem tudta eltartani, de sokkal jellemzőbb, hogy az eleségként árult patikat adják kiskedvencnek is. Sajnos náluk nagy a beltenyészet és fogékonyabbak a rákra, rossz az egészségügyi állapotuk. Én a tenyésztőt ajánlom.
2013. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja azon is látszik, hogy a boltban milyen pateszokat árulnak, hogy sokszor párszáz forintért lehet hozzájuk jutni.. csak szegények olyan állapotban is vannak.. :(
2013. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, kössza válaszokat nem is tudom majd benézek egy boltba azt érdeklődöm meg ijenek + még keresek tenyésztőt is. :) köszi!!
2013. jún. 25. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vegyél boltban, mert állatorvosra rengeteget kell utána majd költened... én 3szor jártam így állatkereskedésből vett patival. Egyiknek havonta kellett vágatni a fogát, de végül meghalt mert a légzőszervei sem működtek rendesen, a másik meghalt rákban, a harmadikat egy nem épp olcsó műtéttel sikerült megmenteni.

Most maradt egy patim, őt tenyésztőtől vettem, kb ugyanolyan áron mint a boltban adják + utaztam érte 80 km-t. De ennek a patinak sose volt semmi baja még a 2 éve alatt, nagyon aranyos állat.

2013. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ratmania.hu meg hasonló patkányos fórumokon irkálj, hogy keresel Győr környékén patit, hátha valaki tud.
2013. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszíííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 26. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!