Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungária törpehöri, szerinte...

Dzsungária törpehöri, szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy dzsungáriai törpehörcsögöm.Már kb egy éve megvan és totál normális volt, nem harapott és nem is vinnyogott (vagy hogy nevezik azt a hangot amit kiad amikor mérges).De most mióta utáljára kitakaritottam vad lett.A cső szájánál alszik és ha odanyúlok hogy megsimogassam akkor elkezd vinnyogni meg próbál mozdulatlan lenni.Meg amikor hozzányúlok lapul, fél.Eddig nem csinált ilyet.Mi lehet a gond?Az hogy "behatoltam a személyes terébe"?Pedig eddig minden takaritás után normális volt vagyis nem vadaskodott.Mi jött rá?Aki tud az válaszoljon minnél előbb! :) Köszi!

2013. jún. 17. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Kereskedésbe vetted? Mert ha igen valszeg beltenyésztett idegbeteg, génhibás az állatod és most jött ki rajta
2013. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejttem odairni hogy ÉRTELMES válaszokat várok :)
2013. jún. 17. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
ÉRTELMESEN mondom, hogy a beltenyészet miatt sok a gébhibás űllat
2013. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!