Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 tengerimalacom van. ( két...

2 tengerimalacom van. ( két nőstény) Nem tudom, hogy ti nálatok hogy van, de az enyémek nagyon sokat isznak ill. elég sokat is pisilnek utána. Ti milyen gyakran cserélitek a forgácsot?

Figyelt kérdés
Mert nálam 2-3 nap után már érezni lehet a szagot. Illetve 100 cm hosszú és 50 cm széles a terráriumom. Két malacnak ez elég hogy jól érezzék benne magukat? A másik kérdésem: WC papír gurigáját lehet nekik betenni. Eljátszanak vele? Nem eszik meg?
2009. okt. 11. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
illetve az igaz, hogy salátát ne sokat adjak nekik.
2009. okt. 11. 21:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Macskaalmot kell a forgács alá önteni, ekkora terráriumba egy ötkilós csomag megy bele. Ez persze költséges, és a takarítása elég gusztustalan. Viszont egy hétig kibírja. Szerintem ez a méret elég két malacnak. Én WC papír gurigát nem merek adni nekik, hátha összecsomósodik a gyomrukban. Az enyéim a kilógó újságpapírt szeretik rágcsálni, amit a macskaalom alá teszek.
2009. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és a saláta. A salátában felhalmozódik a vegyszer, tehát ne az legyen a fő táplálékuk. Én azért azok nekik jól megmosva, mert szeretik, de csak ritkán.
2009. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amelyik malac eszik és iszik az bizony pisil és kakil is, épp mint mi :). Én nagyon vastagon teszem be a forgácsot és kibírja 7-10 napig. Igaz, a mi malackánk egy helyre pisil és így tudok kicsit csalni azzal, hogy azt a kis részt 2 naponta kiveszem. De, ahogy szaladgál, szétszórja a kakit meg a pisis almot is, no meg a pisi alatt a tálca is büdi lesz, szóval ennél tovább nemigen lehet halasztani. Nyáron egy kis alomszagtalanítóval is kedveskedtünk a malacnak (főképpen magunknak), igaz, hogy nem kifejezetten olcsó, de egész nyárra elég volt egyetlen flakon.
2009. okt. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!