Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol vehetnék 4-5 hetes Délamer...

Hol vehetnék 4-5 hetes Délamerikai repülőmókust?

Figyelt kérdés
Nem ismer valaki olyan embert, akinek van egy pár belőle, vagy akik tenyésztik? Azért szeretném, hogy ilyen pici legyen, mert akkor ha csak 5 hetes, akkor egy életre hozzám fog kötődni, zsebemben fog majd aludni, meg mindig odajönne hozzám, el se akarna menni :) A szobámban szabadon mászkálhatna, de lenne egy magas ketrece is és jól bánnék vele, nagyon szeretném és mindig játszhatna velem :)

2013. jún. 20. 11:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Most nyáron vagy ősszel is jó :)
2013. jún. 20. 12:18
 2/6 anonim ***** válasza:

miért nem veszel inkább degut?:D

az is dél-amerikai, ugyanúgy ragaszkodó, kezes, szabadon lehet engedni, mármint a szobában, ráadásul a pulcsiban is jól el van. nekem gyakran alszik ott.

ráadásul be is szerezhető, és részletesebb leírást (akár segítséget) találsz róla. egyébként a degu is (chilei) mókus :)

2013. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és még annyi, hogy egy mókus szerintem más, a fán élő állatoknak nagyobb élettérre van szükségük, mint egy üregben élő rágcsálónak, és bármilyen nagy ketreced van, nem hinném, hogy ki tudnád elégíteni vele a mozgásigényét. max annyit látnál, hogy szegényke a ketrecet futópályának/repülőpályának használja, és fel alá rohangál. legalábbis én ezt szoktam látni az állatos boltokban tartott mókusoknál, pedig elég nagy ketrecük van. valahogy egy repülőmókus nem illik be a házba :/ tényleg ideálisabb egy degu, vagy akár egy tengerimalac...
2013. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De beillik, a szobában sokszor kiengedném, ugrálhatna, nincs kicsi szobám :) és ez a mókusfajta csak 20cm felnőttként orrától a farka végéig és kb 100gramm. amúgy elrontottam, mert nem délamerikai hanem déli. [link] északamerikában élnek. És elég sok leírást találni róluk neten, főleg külföldi oldalakon, van ezzel foglalkozó fórum is. Ja és míg a természetben 5 évig, bent tartva akár 15 évig is élnek! és boldogan :) persze ha játszunk vele. Tényleg nagyon társaságkedvelő lények. Nekem szimpibb mint a degu :)
2013. jún. 20. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, akkor sok szerencsét :) sajnos nem tudom, hol lehet őket kapni. Egyébként nekem is szimpik, tényleg az egyik legédesebb rágcsáló :)
2013. jún. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :) amúgy sztem b se zárnám a ketrecét és nappal meg magammal vinném zsebben :)
2013. jún. 21. 09:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!