Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a nyuszimmal...

Mit csináljak a nyuszimmal éjszakára? (bőv. Lennt)

Figyelt kérdés
A 3 hónapos oroszlánfejű-kosorrú keverék törpenyuszim tegnap kapta meg élete első oltását (kombináltat 4500-ért). Azt mondta a doktornő, hogy az oltóanyag 3 hét múlva fog majd hatni. Addig mit csináljak a kisnyulammal, hogy ne csípjék meg a szúnyogok? Eddig azt csináltam hogy minden este elalvás előtt körbetakargattam a ketrecét szúnyogháló-szerű függönnyel, de most hogy ilyen meleg van, aggódom, hogy baja lesz éjjel a hőségben, a háló alatt.:(

2013. jún. 20. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
a háló nem melegíti, takargasd a ketrecét továbbra is
2013. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem a szúnyogháló enged át annyi levegőt hogy ne legyen bent olyan meleg, egyébként ha bevizezel egy türcsit vagy nagyobb méretű pólót amit nem használtok és belógatod hozzá akkor mellé fog feküdni és ott hűsöl, egyébként ha az első oltását kapta meg akkor abból kell ismétlő oltás, ha megvolt akkor nem téma :) egyébként nem tudom milyen aza háló szerű függöny, de ha sűrűbb a sima szúnyoghálónál akkor szerezz be holnap olyan biztos lehet nagyobb méterben is kapni azon tutira átjár a levegő :)
2013. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ugyanolyan mint a szúnyogháló, csak függöny-anyagból:)

nem kell ismétlő oltás, vagyis hát nem mondta a doki, de azért majd még megkérdezem holnap:)

sajnos anyagi okok miatt csak most tudtam beoltatni.:(

Levegője is lesz elég neki igaz? Jó eddig sem fulladt meg, de aggódom.:)

2013. jún. 20. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem lenne levegője akkor nem pihenne este, nem tudom milyen messze van tőled de akkor sztem nyugtalankodna meg rángatná a ketrecet, meg van a magukhoz való eszük, nem olyanok hogy csak tűrik ami nem jó :)


tavaly én is 4500ért oltottam vagyis hogy így 9000 lett az ismétlő miatt, de idén másik dokinál 2600ot fizettem, ha van másik orvos ott ahol laksz akkor érdemes jövőre felhívni őket, hátha lesz olcsóbb, nem tudom milyen doki amelyik nem említi hogy kell-e vagy nem hiszen egészen biztos hogy az elsőt meg kell ismételni hogy meglegyen a kellő védettség..

2013. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ott van rögtön az ágyam mellett a ketrece:)
2013. jún. 21. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!