Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel tudnám kibővíteni,...

Nádor Balázs kérdése:

Mivel tudnám kibővíteni, kiegészíteni a tengerimalacaim ketrecét?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy valamit csinálnék/vennék a kiskedvenceim ketrecébe hogy ne legyen annyira alap/monoton!(függőágyra vagy ilyesmikregondoltam, csak nem tudom hogy mikkel szeretnek játszani) 2 db fiatal tengerimalac, egy ilyen ketrecük van: [link]


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, tippeket


2013. jún. 21. 20:55
 1/5 anonim válasza:

spórolós tipp:


lehet hogy hülyén fog hangzani, de az én tengerimalacom imádta a wc papír gurigát :D

2013. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol, bemásolom egy régebbi, hasonló kérdésre adott válaszomat.


Függőágy, faágak (rágásra, de előtte nézz utána a fafajtáknak, mert vannak mérgezőek is), nagyobb méretű fél cserépdarab, mindenféle búvóhely természetes kinézettel, puha anyagok, több szintes faházikók, szénatartó ill. gyümölcstartó gömb a ketrec tetejére felakasztva. A lényeg, hogy sok lehetősége legyen a mászkálásra, szaglászásra, fogkoptatásra.

2013. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. jún. 22. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Vehetsz nekik ilyen fából készült labdát is amibe csengő van.

Én az aranyhörimnek most vettem egy ilyet.

Meg a másik hörimnek is van ilyen fából készült henger amibe két kis labda is van ezt tudja gurítani és a fával meg a fogait koptatni.

2013. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 25. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!