Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacaimnak törölközőbe...

Tengerimalacaimnak törölközőbe csavart jégakkut tettem be, és ők vagy rá fekszenek vagy az első két lábukkal ráállnak. Kérdésem ugye nem fognak megfázni? (mellesleg nagyon élvezik ebben a nagy hőségben)

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
az én nyuszim eljön a vizes türcsitől ha már nem érzi jól magát, az előbb a fülére tettem rá, kb 10 percet ha rajta volt és lerázta magáról és arrébb feküdt és nem volt meleg annyira a füle, szóval sztem ha már kellemetlen nekik akkor nem ugrálnak rajta, de ha nagyon félted őket akkor estére vedd ki, hisz olyankor nem tudod ellenőrizni hogy hogy vannak :)
2013. jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legjobb hűtési mód nekik. Ha be van törölközőbe csavarva, nem fázhatnak meg. Viszont ha van köztük még nagyon pici malacka, vagy vemhes malac, akkor rájuk vigyázz jobban, mert könnyebben felfázhatnak :) Én csempét rakok már be nekik egy ideje, tavaly is raktam, de nem bírom az istennek sem rácsalogatni őket :)
2013. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A felfázás elég alattomos dolog, az nem olyan, hogy látod, hogy kezd felfázni és akkor leveszed róla. Később mutatkoznak a tünetek.

Ha nagyon lehűl és átnedvesedik a törölköző, akkor attól is felfázhatnak, de amúgy valószínűleg lemennek róla, ha már csökkent kicsit a testhőmérsékletük. Nézd meg, ha esetleg nem így van, akkor mindig csak egy adott időre rakd be.


A másodiknak javaslom a padlólapot, hátha az beválik. Lehet kapni mintákat is az üzletekben, de biztos van olyan ismerős is, akinek megmaradt pár darab. Olyanra gondolok, ami picit vastagabb, mint egy átlag csempe és jó hideg. Fontos, hogy inkább matt legyen és természetes tapintású, de fényes, csúszós. Azt hiszem a kinti járólapok között találni inkább ilyet, azoknak a színe sem rikító általában, biztos van valami természetesebb.

2013. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!