Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányt lehet tartani tengeri...

Patkányt lehet tartani tengerimalac ketrecben?

Figyelt kérdés
A tengerimalacaim ketrece 80*45*40 cm, és elgondolkodtam azon hogy lehetne-e tartani benne patkányt, majd valamikor. A rácstávolság 2,5 cm. Nem azért kérdezem mert szeretnék patkányt, csak érdekel.

2013. jún. 23. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ha lerácsozod, lehet. De ekkora rácsközön simán kipréselik magukat.
2013. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És más állatot? Pl. degut?
2013. jún. 23. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
a degu még kisebb is mint egy patkány. ha kipréseli rajta a fejét akkor meg is fulladhat. de ha beruházol egy föteg csirkehálóra és bevonod vele a ketrecet akkor bármit tarthatsz benne. :)
2013. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy a rácstáv, ezért tengerimalac és nyúl tartható benne csak szerintem. De ha más állatot akarsz, akkor add el a ketrecet és vegyél helyette olyat ami kell a kiszemelt állatnak.
2013. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit lapos a ketrec, de ha magasra teszed, és a tetejére ráépítesz egy másik ketrecet, akkor jó is lehet.

De csak 18 dekánál nagyobb jószággal próbálkozz, mert a kisebb a párnádon ülve ébreszt! :) (Ez egy 5-6 hónapos kamasz degu súlya. Patkányban nem tudom.)

Amúgy berácsozni kb. akkora meló, mint egy új, favázas ketrecet építeni.

Szóval akár el is adhatod, és az árát kiegészítve vehetsz egy használtat, ami magasabb is, meg kisebb a rácsköze.

2013. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!