Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak egy nyuszival?

Mit csináljak egy nyuszival?

Figyelt kérdés

Barátom talált egy nyuszit az úton, most idehozza hozzánk. Ma éjjel itt lesz nálam. Mit adjak neki enni? Patkánytápom van (versele laga), meg gyümölcsök, zöldségek... Tudtok linkelni valami rövid, de tartalmas cikket ezzel kapcsolatban?

17/L


2013. jún. 24. 02:29
 1/9 A kérdező kommentje:

Kapott almát, holnap pedig veszek neki szénát, és tápot. :) Hihetetlenül édes! :D Felteszek pár fotót, meg tudjátok mondani, hogy milyen idős lehet? Nagyon puha szőre van. :) Kb. 2.5 kg-s, nem nagy nyuszkó. :)

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 24. 03:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan mintha oroszlán fejű lenne :) nagyon édes. Nekem is van csak hófehérbe. :) széna, víz mindig legyen neki. :)
2013. jún. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De ééédike!

Sárgarépa és fehérrépa héját keskeny csíkokba vágd fel, azt imádják. Meg lehet neki egy kis "igazi" répát is adni, de abból kevesebbet (3-4 karika) mert azt nem eszik olyan gyorsan. Szénát (szárított réti fű) és sima csapvizet tegyél ki neki. Egyébként szelíd :)?

2013. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eleinte bújt, mint egy kiscica, aztán elkezdte cibálni a bőrt a kézfejemen... :D Tuti, hogy elszökött valahonnan. A golyós önitatónak a hangjára felkapta a fejét, és forgács volt a szőrében. Ölben jól elvan, szunyál, elvárja a simogatást, dédelgetést, és nyalogat is. :) Szép, ápolt szőre van.
2013. jún. 24. 08:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam a többiek miért nem linkelik az oldalt, de lemoderálták a válaszomat, mert reklámnak minősül oldalt más infós oldalt linkelni. Elnézést kérek a szabálysértésért, és remélem, hogy egyedül is megtalálod. A lényeg, hogy a törpenyulak etetésére keress rá, mert sokkal érzékenyebb a pocijuk, mint a hústermelő nyusziknak.
2013. jún. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Láttam, a linked, és köszi, olvasgatom. :)
2013. jún. 24. 12:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek milyen idős lehet?
2013. jún. 25. 09:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kifejlett példány lenne.
2013. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is azt vettem észre, mivel egyre nagyobb. :D

Azóta se lett meg a gazdája...

2013. aug. 7. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!