Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elállt a tengerimalacom foga....

Elállt a tengerimalacom foga. Ez nem normális igaz?

Figyelt kérdés

Ma mentem etetni a tengerimalacaimat, és azt vettem észre, hogy az egyiknek a fogai nem szorosan egymás mellett állnak, hanem az egyik kicsit oldalra áll.

Még nem tudtam jobban megnézni, mert épp esznek, és nem kockáztatok meg egy harapást xD


Felkeressem ezzel az állatorvost? Egyáltalán tud vele valamit kezdeni?



2013. jún. 24. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Egzotikus végzettségű dokit kell találnod, ott van rágcsáló fogászat. Az elsők deformitását, a hátsók túlnövése szokta okozni. Kutyás doki, jó ha azt tudja, hogy hátul is vannak fogai, eszköze nem lesz a csiszolásához.

A Hungarovet rendelőt, az Állatorvosi Egyetemet vagy az Exopet rendelőt tudom ajánlani. Ha egyik se jó, akkor mond meg merre kéne a doki.

2013. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A helyi állatorvos nem hiszem hogy ért az ilyesmihez :s

lehetőleg Győr-Moson-Sopron megyében...mivel eddig szerencsére nem volt olyan gond, amivel dokihoz kellett volna fordulni, nem is tudom, hogy hol van (vagy hogy hogy van e) a környéken egzotikus állatorvos..

2013. jún. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!