Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacot kiengedhetem a...

Tengerimalacot kiengedhetem a szobámba?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy pl nem fog össze pisilni valamit, esetleg szét rágni dolgokat?
2013. jún. 24. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
kiengedheted, én is mindig kiengedtem a kopasz malacomat, de figyelj rá .. nehogy bemásszon az ágy, szekrény alá, és figyeld hogy ne pisiljen, kakiljon össze mindent.
2013. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiengedheted de nagyon figyelj rá nehogy valami vezetéket megrágjon vagy rálépjen valaki. Én mindig kitettem a malackám egy kicsit hagy szaladgáljon imádta is, de csak felügyelettel. És az is benne van a pakliban hogy ott végzi el a dolgát. De szerintem ha egy kis időre kiteszed és vigyázol rá, nem lesz probléma.
2013. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Össze fog mindent pisilni és kakilni,mert nem tudják visszatartani mint az ember.
2013. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze! Kell nekik a mozgás és a felfedezés élvezete a ketrecen kívül is! :) Bár nővéremet tegnap lekakilta, de akkor ölben volt. Szétrágni nem fog semmit, csak vigyázz, hogy ne fusson be semmi alá. Figyelj rá, ha még először bizonytalan vagy kiengedni, tartsd készenlétben a kezed, vagy építs valamikből egy kis utat, úgy nem fog meglógni :) Nagyon okosak egyébként, nem fognak odapisilni sehova.
2013. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oda fog pisilni mert nem tudja visszatartani. Tapasztalatból mondom.
2013. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4es válaszoló, nem tudom volt e már malacod, de igenis odapisil kakál és hajlamos megrágcsálni a vezetéket vagy akármit ami tetszik neki. Jó ez nem azt jelenti hogy egyfolytába üríteni fog amikor kiteszed, de előfordulhat egy két folt vagy kaki.
2013. jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2013. jún. 25. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, lesz 1-2 pisi és kaki a földön, de fel lehet szedni, és ki lehet utána takarítani. 4 kucum van, ha kint vannak, akkor 2 helyre (ilyen sötétebb, radiátor alatti hely) szokták a dolgukat végezni, így én már oda alapból egy szemeteszsákot rakok (nem szétnyitva) és mindig rá meg a kaki és pisi. Jah és muszáj kiengedni, amikor csak teheted. Ugye legjobb, ha minimum 2 azonos neműt tartassz, mert rendkívül társas lények. Napi 1-1 órára minden nap ki kell engedni, ha megoldható. Vigyázz ezenkívül a vezetékekre, mert megrágják, és megrázza őket az áram. Ágy alá is, és elég kis helyekre is be tudnak menni, így legjobb, ha egy elkerített részt csinálsz nekik. Minél nagyobb a rész, annál jobb :) Nekem egy egész szobában szoktak szaladgálni, a vezetékeket mindig kihúzom és elkerítem, kikapcsolom az elosztókat, nehogy baj legyen. :)
2013. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én aranyhörcsögeim nem szoktak pisilni, kakilni amikor én leengedem őket.Soha nem fordult elő még ilyen! Ezek szerint tisztábbak mint a tengerimalacok, hiába kisebbek, de tisztábbak.


De szerintem próbáld ki hogy kiengeded aztán majd kiderül. :)

2013. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!